VMOTO SOCO

10 % zľava na vybrané modely elektrických motocyklov VMOTO SOCO od Antiku

10 % zľavapre klientov VSE naelektrické motocykle VMOTO SOCOod Antiku (nemožno kombinovať s výpredajovými cenami a inými zľavami.) s prekvapivým výkonom a špičkovým dizajnom.  Vhodné na jazdu v meste, do práce, školy alebo za zábavou.Jazdite za menej ako 0,5 €/100 km. 

Maximálne komfortné a bezpečné e-motocykle a nevyžadujú si takmer žiadnu údržbu. Vyberateľnú batériu dobíjate jednoducho kdekoľvek.  Zažite tichú jazdu bez emisií a jazdite efektívne a ekologicky.

V prípade záujmu je možné dohodnúť si aj skúšobnú jazdu u ktorehokoľvek predajcu VMOTO SOCO na Slovensku. Zoznam predajcov nawww.vmotosoco.sk. 

Kód: vseantik10 

Ako využiť zľavu 10%?

Pre uplatnenie zľavy je potrebné zadať kód kupónu v nákupnom košíku nahttps://eshop.antik.sk/e-motocykle-vmoto-soco/ voľbou „Mám zľavový kód“.  V prípade fyzickej kúpy je potrebné tento kód povedať priamo predajcovi ústou formou.

Zľavu 10% je možné uplatniť do konca roka 2023 a to u ktoréhokoľvek predajcu zo zoznamu nahttps://vmotosoco.sk/pages/predajcovia. Táto zľava platí len pre modely, ktoré nie sú vo výpredaji a nie je možné ju kombinovať s inými zľavami.
Placeholder
Vyberte si produkt a uplatnite si zľavový kód
Placeholder
Uživajte si jazdu
Kupón je možné využívať aj viackrát a to do 31.4.2024.