Čím viac ste v pohybe, tým viac iWattov zarobíte

Aplikácia iWatt je slovenská novinka, ktorá vás odmeňuje za každú pohybovú aktivitu. Počíta sa bežná chôdza a samozrejme každý šport. iWatt motivuje k pohybu pre dobrú vec. Hýbeme sa tak či tak a iWatt je spôsob ako tomu dodať vyšší zmysel.

 

Ako to funguje?

Energiu, ktorú pohybom vytvárate, premieňa aplikácia na virtuálnu menu – iWatty. Tie sa vám ukladajú na účet a pár klikmi ich môžete venovať obľúbenému športovému klubu. Viete tak finančne podporiť napríklad klub, kam chodíte vy, vaše deti alebo vaši priatelia. Doposiaľ tak športové kluby získali spolu25 000 eur.

VSE už niekoľko rokov deklaruje ambíciu byť pre svojich zákazníkov viac než dodávateľom energie. Svojimi riešeniami a službami uľahčuje zákazníkom starostlivosť o domácnosť, aby ich život spravila bezstarostnejším a kvalitnejším. Aká by to však bola bezstarostnosť bez dobrého zdravia? Preto VSE podporuje aktivity, ktoré ľudí motivujú k pohybu a športu. Takou je aj iWatt, slovenská aplikácia vyvinutá rovnomenným start-upom.

 

Začnite zbierať iWatty za pár sekúnd

Stačí si stiahnuť aplikáciu do vášho mobilu. Koncept iWatt funguje na jednoduchej báze. Mnohí z nás si trackujú beh, bicyklovanie alebo turistiku po horách. Appka iWatt sa synchronizuje s mobilnými aplikáciami, ktoré zaznamenávajú náš pohyb z hodiniek, náramkov alebo priamo zo smartfónu a vymenia ho za virtuálne iWatty. Okrem športových aktivít vymení za body aj večernú prechádzku či cestu do práce.
 

 

Aplikácia je bezplatne dostupná na Google Play aj v App Store:

Využite kód VSE2020 pri svojej registrácii a získajte od nás štartovací bonus 300 iWattov.

Viac informácií na www.iwatt.sk