VSE Holding je generálnym partnerom veľtrhu pracovných príležitosti Profesia Days

 

Naša spoločnosť, ako jeden z najväčších zamestnávateľov v regióne, využila možnosť spolupráce na prvom ročníku tohto veľtrhu príležitostí. Tradíciu a stabilitu, ktorú naším zákazníkom a zamestnancom poskytujeme už viac ako 80 rokov, radi ponúkneme aj tomuto podujatiu.

Profesia days sa bude konať 28. septembra 2017 v košickom Spoločenskom pavilóne, bude vystavovať viac než 60 zamestnávateľov. Ide o menšie i väčšie spoločnosti, ktoré na východnom Slovensku hľadajú nových kolegov v oblastiach ako IT, obchod, strojárstvo, logistika, telekomunikácie a mnohé ďalšie.

obrázok profesia days 2017-1

Účasť nám umožní prezentovať spoločnosť ako inovatívnu a atraktívnu firmu. Na jednej strane máme veľké vízie a ciele, na druhej strane nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, ktorí sú základom pre úspešný chod firmy. Preto im zabezpečujeme príjemné pracovné prostredie s mnohými výhodami ako 5 dní dovolenky naviac alebo ozdravné pobyty. Práve takéto benefity z nás robia atraktívneho zamestnávateľa, schopného konkurovať ďalším spoločnostiam na pracovnom trhu.

Súčasne chceme VSE Holding verejnosti predstaviť ako spoločnosť, kde sa môžu uplatniť ľudia na rôznych pozíciách. Veď okrem technických pracovníkov, potrebujeme aj dobrých obchodníkov, právnikov či IT-špecialistov.

Okrem pracovných pozícii VSE Holding ponúkne aj robota s ľudskou tvárou, ktorý pomôže kolegom z ľudských zdrojov v komunikácii s potencionálnymi uchádzačmi. Robot sa dá veľmi jednoducho ovládať a požičia si aj vašu tvár. Vyskúšať si ho bude môcť každý účastník Profesia Days.

obrázok profesia days 2017-3

Spoločnosť sa predstaví aj formou neobyčajnej diskusie na hlavnom pódiu. Spoločnosť budú reprezentovať Radomír Jovič, Maroš Baranec a Monika Tajblik Lӧfflerová. Diskusia je určená všetkým fanúšikom nových trendov i zástancom tradícií. Vypočujte si akou neštandardnou cestou sa firma uberá pri zavádzaní noviniek na trh. A ako na druhej strane zachováva výhody tradičného a stabilného zamestnávateľa.

Viac o programe a ponuke Profesia Days nájdete na stránke www.profesiadays.sk.