Na Profesia days sa dobijete tou najlepšou energiou

 

Východoslovenská energetika Holding pozýva na Profesia days. Vo štvrtok 28. septembra sa v košickom Spoločenskom pavilóne predstaví v úlohe generálneho partnera aj moderného zamestnávateľa. Zaujme technologickými novinkami či rozhovormi o start-upoch.

O ponuku zamestnania v Skupine VSE Holding nebude núdza. ,,Sme hrdým partnerom tohto podujatia a chceme našim budúcim kolegom ukázať, že sme inovatívny a atraktívny zamestnávateľ, ktorý ponúka prácu nielen elektrikárom, ale aj IT-špecialistom, technikom, obchodníkom či právnikom. Uplatnenie u nás môže nájsť naozaj široké spektrum uchádzačov s rôznym vzdelaním či zameraním a v rôznych vekových kategóriách,“ upresňuje Andrea Danihelová, hovorkyňa spoločnosti.

obrázok profesia days 2017-1

Účastníkov privítajú v obývačke a chillout zóne

Bližšie informácie o voľných pozíciách v spoločnosti sa záujemcovia dozvedia v pohodlnom prostredí ,,obývačky“, ktorú bude pripomínať celý stánok VSE Holding. Spoločnosť zároveň odprezentuje jednotlivé prvky internej kultúry. V blízkosti stánku bude innogy chillout zóna. Účastníci si budú môcť oddýchnuť na pohodlných tuli vakoch a dobiť energiu sebe i svojmu mobilu.

Robot Sheldon

„V našom druhom stánku budeme mať technologickú novinku, robota Sheldona, s ktorým sa bude dať porozprávať. Jeho pohyb sa jednoducho ovláda a prepožičiava si tvár toho, kto ho riadi. Chystáme tiež súťaž, kto sa s robotom odfotí a dá o tom vedieť na sociálnych sieťach, môže vyhrať tablet. Prvých desiatich fotografov odmeníme už na mieste lístkami na košickú Bielu noc, ktorú taktiež podporujeme,“ hovorí Andrea Danihelová.

obrázok robot sheldon

Hlavné pódium

Sprievodný program Profesia days Košice je aj o zaujímavých témach a výnimočných ľuďoch. O tom, že práca v energetike a v korporáte nie je nuda, porozprávajú na hlavnom pódiu Maroš Baranec a Radomír Jovič, manažéri produktových inovácií VSE. Dopĺňať ich bude vedúca odboru Personálny rozvoj Monika Tajblik Lӧfflerová. Na hlavnom pódiu o 14:00 hod. spoločne priblížia, aké sú rozdiely medzi start-upovou a tradičnou firmou a ako sa výhody oboch prístupov darí skĺbiť práve vo VSE.

 

Profesia days je najobľúbenejší veľtrh práce na Slovensku. Po ôsmych úspešných ročníkoch v Bratislave teraz prichádza na východ. Pre verejnosť bude otvorený od 9.00 – 20.00 hod. a vstup je bezplatný.

Viac o programe a ponuke Profesia Days nájdete na stránke www.profesiadays.sk.

Späť