STARÁME SA O VÁS UŽ CELÉ GENERÁCIE

 

Desaťročia sme sa snažili byť vo vašej domácnosti neviditeľní. Bolo dobre, ak ste na nás nemysleli, lebo to znamenalo, že dodávka elektriny funguje.

Dnes však chceme vášmu domovu dávať viac ako svetlo a teplo. Preto pre vás vytvárame nové produkty a služby, ktorými sa snažíme spríjemniť vám život.

Sme s vami, keď si čítate s vašimi najmenšími a svietime vám na všetky príbehy, ktoré spolu prežívate.

obrázok co alarm

 

Pomáhame chrániť vašu domácnosť a dbáme na to, aby ste sa v nej cítili čo najbezpečnejšie. Naše alarmy vám pomôžu odhaliť zvýšenú koncentráciu nebezpečných plynov a zabrániť nešťastiu.

 

obrázok ohrievace

Neustále hľadáme možnosti, ako znížiť vaše výdavky na chod domácnosti, aby ste mohli minúť viac, napríklad na zážitky s najbližšími. Až 25 % elektriny na ohrev vody vám dnes ušetria inteligentné ohrievače od VSE.

 

 

obrázok webcentrum

 

Staráme sa aj o vaše pohodlie a ponúkame Vám rôzne možnosti kontaktu. Sme radi, ak nás navštevujete osobne, ale ponúkame vám aj možnosť vyriešiť vaše požiadavky z pohodlia domova či už telefonicky alebo online, prostredníctvom služby Webcentrum.

 

 

Spolu s vami rastieme a snažíme sa zdokonaľovať. Produkty a služby od VSE prinášajú do domovov našich zákazníkov pohodlie, úspory a bezpečnosť. Sú zároveň dostupné každej domácnosti a nezaťažujú rodinný rozpočet.

Záleží nám na všetkých stránkach života našich zákazníkov. Preto podporujeme rôzne podujatia, ktoré sú pre vás zdrojom zábavy a zážitkov. Sme hrdým partnerom Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach, podjatia Biela Noc, projektu INTERGÁCIA a ďalších projektov a podujatí.

Prinášame energiu aj na vaše cesty. Sme lídrom v oblasti e-mobility. Budovaním infraštruktúry nabíjacích staníc podporujeme ekologický spôsob dopravy a pre našich zákazníkov tak vytvárame podmienky na využívanie áut s elektrickým pohonom.

Vďaka vám už nie sme iba dodávateľom elektriny. Stali sme sa spoľahlivým partnerom, ktorý sa stará o všetkých členov vašej rodiny po celé generácie.

Ďakujeme. obrázok logo Ďakujeme