Nedávno sme vo VSE TermoTeam mali zaujímavú a kreatívnu súťaž, v ktorej všetci naši zákazníci mohli pomenovať naše produkty a využiť pritom východniarske slová. Pozrite si víťazné vychodňarske názvy pre fotovoltiku, tepelné čerpadlo a kotol z ponukyVSE TermoTeam.

Do súťaže sa zapojilo spolu2 650 súťažiacich, ktorí spoločne vymysleli približne8 000rôznych názvov pre produkty z našej ponuky. 

Víťazné návrhy, ktoré vybrali naši zákazníci

 


Pre fotovoltiku je víťazným názvom švicpanel

Skombinovať slovo svieť (švic) a panel napadlo súťažiacemu, ktorý vymyslel víťazný názov pre fotovoltiku. 

Švicpanelmôžete získať s cenou už od5 308 €. Zadarmo získate aj poradenstvo s výberom vhodného riešenia, odbornú montáž, dopravu produktu na miesto montáže alebo zľavu na Virtuálnu batériu.
Pozrite si švicpanel (fotovoltiku) tu. 

 


Ceplolap zvíťazil ako vychodňarsky názov pre tepelné čerpadlo

Lapanie cepla (chytanie tepla) inšpirovalo súťažiaceho, ktorý vymyslel vychodňarsky termín pre tepelné čerpadlo z ponuky VSE TermoTeam. 

Aj tepelné čerpadlo, ašvicpanelpo našom, môžete získať už od7 024 €. Navyše získate aj profesionálne poradenstvo a našu pomoc pri získaní štátnej dotácie Ministerstva životného prostredia SR. 
Vyberte si z dostupných výkonov od 4 kW až po 24 kW tu. 

 


Na východe nahradil náš plynový kotol chyžotop

Správne a ideálne vytopená chyža (miestnosť) je základom pohody a komfortu počas chladných dní.
Vyberte si svoj chyžotop, ktorý začína na cene 2 099 € a získajte k nemu aj riešenie na mieru pre novostavby, rekonštrukcie či staršie elektrické rozvody.
Kotol = chyžotop spolu s NONSTOP zákazníckou linkou nájdete tu.