Aj v Lozorne už majú nabíjačku pre elektromobily vďaka spoločnosti Schnellecke

 

Keďže mať elektromobil, alebo zvažovať výstavbu nabíjacej stanice je v súčasnosti „sexi“ téma, využili našu ponuku nabíjacej infraštruktúry aj zákazníci v Lozorne – spoločnosť Schnellecke.

Keďže sa nedávno stali majiteľmi elektromobilu, myšlienka šíriť osvetu o jeho výborných vlastnostiach ich tak nadchla, že vo svojom areáli vystavali nabíjačku od VSE, určenú pre nabíjanie dvoch elektromobilov súčasne. „Bola to iniciatíva od obchodníka VSE, ktorý komunikoval so zákazníkom. Zákazník po predložení ponuky reagoval veľmi promptne, a riešili sme už len možnosti montáže nabíjacej stanice. V Schnellecke veľmi kvitovali aj skutočnosť, že sme ich zaradili do mapy nabíjacích staníc na Slovensku. Ponuka elektromobility by do budúcna mohla priniesť ovocie pri obchodných jednaniach u partnerov, ktorí preferujú znižovanie fosílnych palív a sú viac orientovaný na ekológiu.“ povedal na margo výstavby nabíjačky v Lozorne obchodník VSE, Ivan Petrík.

Nabíjanie v Lozorne je zadarmo a stanica je zaradená do národnej mapy nabíjacej infraštruktúry, ktorú elektromobilisti ľahko nájdu na www.kdenabijat.sk.

 

obrázok Schnellecke nabijacia stanica

obrázok Schnellecke nabijacia stanica