Podporujeme užitočné mobilné aplikácie.

Ako inovatívna energetická spoločnosť, vám chceme neustále prinášať kvalitné produkty a služby ktoré šetria peniaze a zvyšujú bezpečnosť vašich domácnosti. Keďže vieme, že smartfón sa stal bežnou súčasťou života, rozhodli sme sa podporiť mladú šikovnú mobilnú aplikáciu Rukie. Veríme, že práve ona Vám môže priniesť riešenie rôznych situácii okolo domácnosti, cez šikovné ruky remeselníkov po celkom Slovensku.

 

Čo je Rukie?

 

Bezplatná aplikácia Rukie je akýmsi mostom medzi remeselníkmi a tými, ktorí potrebujú pomoc v domácnosti, alebo vo firme. Či už hľadáte elektrikára, murára alebo záhradníka Rukie je Vám po ruke.

 

Pre koho je Rukie určená?

 

Aplikácia je určená nielen pre tých, ktorí hľadajú pomoc šikovných rúk ale aj pre tých, ktorí pomoc ponúkajú (remeselník).

 

Ako to funguje?

 

Nainštalujte si aplikáciu Rukie na svojom smartfóne a zaregistrujte sa ako zákazník alebo remeselník. Ako zákazník viete zadať svoju požiadavku okamžite, bez čakania. Ako remeselník si vyberiete oblasť v ktorej viete pomôcť a dopyty Vám budú prichádzať automaticky. Je už len zákazníkovi, ktorého remeselníka si vyberie. Remeselník odpovedá len na tie požiadavky, ktoré sú pre neho zaujímavé a vie s nimi pomôcť.

Zaujímavosťou je, že v Rukie môžete byť zaregistrovaní súčasne nielen ako tí čo pomoc potrebujú ale aj tí čo ju ponúkajú.

Všetky detaily o akú prácu sa jedná, info o cene a dátume práce, si užívatelia dohadujú navzájom v konverzáciách priamo v samotnej aplikácii.

 

Komu platím za vykonanú prácu?

 

 

Za vykonanú prácu platíte priamo remeselníkovi. Veľa remeselníkov však vie poradiť aj bezplatne. Aplikácia Rukie je bezplatná, nezabezpečuje platby ani nezasahuje do formy odmeny medzi užívateľmi.

 

Viem to nainštalovať aj do môjho telefónu?

 

Aplikácia Rukie je aktuálne dostupná pre užívateľov mobilných telefónov s operačným systémom iOS a Android.
Mobilná aplikácia Rukie sa zrodila v lete 2016 v inovačnom inkubátore našej spoločnosti, ktorý jej zabezpečuje podporu pri jej a rozširovaní medzi všetkých obyvateľov Slovenska. Za 7 mesiacov si aplikáciu nainštalovali už desaťtisíce užívateľov pričom stihla pomôcť pri riešení už takmer 3.500 požiadaviek prostredníctvom viac ako 20.000 konverzácií medzi zákazníkmi a remeselníkmi.

 

Stiahnite si bezplatne aplikáciu Rukie do vášho smartfónu: