Hľadáte riešenie, ako znížiť závislosť vašej firmy od fosílnych palív, ako znížiť náklady na elektrinu a zároveň prispieť k udržateľnej budúcnosti? VSE Solutions vám prináša riešenia využívajúce obnoviteľné zdroje energie.

Pripájanie obnoviteľných zdrojov energie ako kľúčové riešenie

Jedným z najdôležitejších krokov v znižovaní spotreby fosílnych palív je masívne pripájanie obnoviteľných zdrojov energie (OZE) do distribučných sietí. V roku 2023 sa nám podarilo úspešne pripojiť OZE s celkovým výkonom 17,8 MW pre našich zákazníkov.

Pripojené zdroje:

Fotovoltika: 8,15 MW
Solárne systémy: 2,3 MW
Tepelné čerpadlá: 7,34 MW
Dosiahnutie tohto výsledku by nebolo možné bez úsilia a odhodlania celého nášho tímu, ako aj bez spolupráce s partnermi. Za to im patrí veľké poďakovanie.

Sme hrdí na to, že môžeme prispievať k znižovaniu emisií CO2 a k budovaniu udržateľnej energetickej budúcnosti Slovenska. Naším zámerom je aj naďalej prinášať zákazníkom komplexné riešenia v oblasti OZE a energetickej efektívnosti, vďaka ktorým ušetria na energiách
Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora udeľuje cenu priekopníkom obehového hospodárstva za výnimočné projekty, ktoré prispievajú k udržateľnosti podnikania, berú ohľad na životné prostredie a efektívne využívanie zdrojov. 

V roku 2022 sme získali 1. miesto za projekt technologického riešenia pre zimný štadión v Liptovskom Hrádku. 
Pozrite sa, ako efektívne sa dá využiť odpadové teplo:
(141) Športovo-komunitné centrum Liptovský Hrádok (SK tit.) - YouTube
Významný projekt národného významu sme ukončili v závere minulého roka. Pre mesto Prievidza sme navrhli a nainštalovali najväčší zdroj tepla na Slovensku, ktorý využíva tepelné čerpadlá a tiež solárny systém. 

Viac informácii o tomto projekte prinesieme už onedlho.

Sme tu pre vaše ambiciózne projekty

Ak máte záujem o bližšie informácie a chcete sa dozvedieť viac o tom, ako vám môžeme pomôcť znížiť vašu závislosť od fosílnych palív, neváhajte nás kontaktovať naenergeticke_riesenia@vseas.sk
Placeholder
Takto vybavené klimatizácie sú dnes dostupné pre každého aj na mesačné splátky.
Nezaháľajte, pozrite si naše klimatizácie a my vám zašleme nezáväznú cenovú ponuku.