Zmena v službe Bezstarostné pranie

Bezstarostné pranie, unikátnu novinku medzi službami innogy, sa do dnešného dňa rozhodlo využiť mnoho slovenských domácností. Súčasťou služby bolo aj doručenie pracích prostriedkov priamo zákazníkom. Je to jedna zo služieb, ktorú sme na slovenský trh priniesli ako prví a jediní.

Práve z unikátnosti pilotného programu tejto služby vyplynulo mnoho situácií, ktorým sme sa museli prispôsobovať. To sa dotklo aj samotných domácností, ktoré túto službu využívali.

Pilotnú prevádzku služby, ktorá zahŕňala dodanie pracích prostriedkov, sme sa preto rozhodli ukončiť. Samozrejme, všetkým zákazníkom, ktorí využívajú službu Bezstarostné pranie, zostáva moderná práčka Whirlpool a my sa aj naďalej staráme o jej kompletný servis.
Zrušenie sa týka len doručovania pracích prostriedkov a aviváží.

Mesačný poplatok za službu Bezstarostné pranie znižujeme iba na 14€ mesačne. Ak zákazníci za službu platili trvalým príkazom, odporúčame im upraviť sumu na novú, aby predišli komplikáciám pri budúcej platbe.

Máme radosť zo všetkých domácností, ktoré sa rozhodli pre službu Bezstarostné pranie spoločnosti innogy. V budúcnosti chceme aj naďalej pokračovať s prinášaním inovatívnych riešení pre našich zákazníkov a uľahčiť im tak starostlivosť o domácnosť.