Sme držiteľom viacerých ISO certifikátov, to najdôležitejšie vysvedčenie však vystavujete vy

Vo VSE sme hrdí na to, že kvalitu našej práce odborníci ocenili udelením viacerých ISO certifikátov. Môžeme sa pochváliť pečiatkou kvality v oblasti životného prostredia, bezpečnosti a najnovšie dokonca aj certifikátom systému manažérstva proti korupcii. Nič to však neznamená, pokiaľ výsledky našej práce neohodnotíte vy.

Možno o tom neviete, ale aj vy patríte medzi manažérov VSE

Každá spätná väzba, ktorú pošlete cez Staffino, alebo nám napíšete inou cestou, sa dostane až na tie najvrchnejšie poschodia. Tam sa ňou zaoberajú ľudia, ktorí rozhodujú o tom, ako funguje celé VSE. Každá vaša pripomienka formuje výslednú podobu našich služieb. Smelo tak môžeme povedať, že cez jednoduchú pripomienku sa podieľate na vylepšení služieb a tvorbe produktov našej spoločnosti.

Vaše pripomienky majú naozaj veľkú moc

  • často nám ukážu problém, ktorý by sme si sami možno nevšimli
  • pomáhajú nám napraviť, čo vám prekáža
  • vieme, čo robíme dobre a môžeme toho urobiť ešte viac

Dôkazom, že s vašou spätnou väzbou aktívne pracujeme, je aj fakt, že až 1/4 zákazníkov vníma medziročné zlepšenie v zrýchlení a zvýšení kvality vybavenia požiadaviek.

Úprimne ďakujeme za každý váš postreh a tešíme sa na ďalšie

Ak vám zavolá náš pracovník a opýta sa vás na spätnú väzbu na naše produkty či služby, využite túto príležitosť a povedzte nám, čo sa vám u nás páči alebo nepáči.