NOVINKA: Elektronické podpisovanie zmlúv už onedlho

Vo VSE a innogy Slovensko pripravujeme pre našich firemných zákazníkov a organizácie novinku v oblasti digitalizácie. Je ňou možnosť podpísať vybrané typy zmlúv na dodávku zemného plynu a elektriny na diaľku.
Elektronický podpis dokumentov vám ušetrí drahocenný čas, je pohodlnejší a šetrí náklady, keďže nie je potrebné fyzické podpisovanie dokumentov a následné zasielanie poštou.

Predpokladáme, že digitálne podpisovanie si budú môcť prví zákazníci zvoliť už v priebehu tohto roka. O možnostiach digitálneho podpisovania Vás budeme čoskoro informovať.

Rozvoj digitalizácie v každej oblasti života je neudržateľný. Zároveň nás vaše reakcie z prieskumov spokojnosti utvrdzujú o vašom záujme zvýšiť vybavovanie obchodných záležitostí elektronickou formou. Navyše digitalizácia procesov zefektívni prácu na oboch stranách.

Prieskumy spokojnosti, ktoré pravidelne realizujeme, sú pre nás dôležitým zdrojom informácií o vašich potrebách, záujmoch a spokojnosti s VSE a innogy Slovensko. Pomáhajú nám nastaviť nové opatrenia, procesy či nové služby tak, aby sme vám prinášali ešte viac úžitku. Našou prioritou je byť nie len vaším spoľahlivým dodávateľom elektriny či zemného plynu. Máme ambíciu stať sa vašim expertným poradcom vo svete energetiky a energetických riešení. Mienime byť prvým kontaktom pri vybavovaní vašich obchodných požiadaviek.

 

Ak máte pre nás podnet, ktorý nám chcete zanechať, neváhajte a dajte nám to vedieť TU alebo prostredníctvom vášho biznis poradcu.

Vaša VSE a innogy Slovensko