DO POZORNOSTI: Účinná dezinfekcia vzduchotechniky, fancoilov a priestorov od innogy Solutions

innogy Solutions s.r.o., dcérska spoločnosť VSE, navrhuje a realizuje inteligentné riešenia s reguláciou týkajúce sa vykurovania, chladenia a vzduchotechniky. Zabezpečenie odborného servisu je samozrejmosťou.

Vykonávame dezinfekciu rozvodov vzduchotechniky, rekuperačných jednotiek, fancoilov, impregnáciu filtrov či dezinfekciu priestorov

Pri servise využívame aplikáciu tzv. foggovaním – hmlením, kedy nepoužívame prípravky na báze chlóru. Vďaka rozprašovaniu jemného aerosólu sa prípravok dostane aj do malých a ťažko dostupných miest. Na povrchu sa vytvára polymérová vrstva, ktorá ďalej chráni miesto pred množením baktérií, vírusov, rias a húb.

VLASTNOSTI DEZINFEKCIE

  • Účinkuje okamžite po aplikácii a je bez akéhokoľvek zápachu a farby. Neobsahuje žiaden pridaný chlór, alkohol, aldehyd, fenol, lúh, formaldehyd ani ťažké kovy a má takmer neutrálne pH.

  • Biocídny účinok trvá niekoľko dní až mesiacov po aplikácii.

  • Vďaka biocídnemu filmu vytvorenému na povrchu pôsobí a funguje ako dlhodobá ochrana pred vznikom baktérií a plesní v rozvodoch vzduchotechniky či na povrchu filtrov a materiálov.

  • Eliminuje vírusy, huby, kvasinky, plesne, riasy a baktérie (MRSA, Salmonella, Legionella pneunophila, vírus chrípky a pod.).

  • Dezinfekcia je nevýbušná a nehorľavá, vďaka čomu je bezpečný na prepravu a používanie bez špeciálnych technológií, ako aj v priestoroch so zvýšeným stupňom ochrany.

  • Vďaka vlastnostiam podobným vode nepoškodzuje žiadne materiály a nespôsobuje koróziu materiálov (kov, plast, guma a pod.).

  • Nepoškodzuje bunky väčších organizmov (ľudské a zvieracie bunky) na základe ich odlišnej molekulárnej štruktúry, biochemickým vlastnostiam, odlišnosti cytoplazmy a bunečného jadra.

Jar je ideálny čas na očistu nielen tela či domovov, ale aj na dôkladnú dezinfekciu vzduchotechniky. Ak máte záujem o bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať na servisba@innogysolutions.sk sme tu pre vás.