Rastieme a potvrdzujeme, že sme poskytovateľom komplexných energetických riešení

Ešte viac služieb v oblasti vykurovania, chladenia a vzduchotechniky (HVAC). Ďalšie kvalitné energetické riešenia vrátane merania, inteligentnej regulácie a servisu pre našich zákazníkov.

Naša spoločnosť už dávno nie je len dodávateľom energií, vyprofilovali sme sa na poskytovateľa komplexných energetických riešení. Jedným z kľúčových krokov, ktoré sme pre to urobili, je aj nedávne úspešné zavŕšenie integrácie s firmou KVT. „Integráciou sme získali novú dcérsku spoločnosť innogy Solutions, ktorá bude našim zákazníkom poskytovať ďalšie inovatívne riešenia s vysokou pridanou hodnotou,“ zdôrazňuje Stanislav Kundrát, vedúci úseku Korporátni zákazníci VSE. „Zákazníci sa môžu tešiť predovšetkým na riešenia v oblasti HVAC. Do nášho portfólia pribudnú aj inteligentné merania a servis,“ dodáva S. Kundrát.

 

Firma KVT spol. s r.o. a Východoslovenská energetika a.s. (VSE) sa dohodli na integrácii. KVT sa premenovala na innogy Solutions a od 1. apríla 2019 sa stala dcérskou spoločnosťou VSE. Ambíciou innogy Solutions s.r.o. je stať sa významným hráčom v oblasti zabezpečovania plynulého chodu technických zariadení budov a poskytovateľom garantovaných energetických služieb.

 

V innogy Solutions už dnes pracuje takmer 30 odborníkov, ktorí realizujú kvalitné energetické riešenia vrátane merania, inteligentnej regulácie a servisu. Mnohí z nich sa zaoberajú výrobou, inštaláciou a opravami vzduchotechnických, klimatizačných ako aj chladiarenských zariadení viac ako 15 rokov.

 

Prvý spoločný projekt

innogy Solutions ako svoj prvý projekt realizuje výstavbu pilotného projektu Slovenského zväzu ľadového hokeja – prvého slovenského športového komunitného centra v Liptovskom Hrádku. Sme technologickým partnerom projektu, kde dodávame a inštalujeme do haly riešenie pre ľadovú plochu, systém chladenia, vykurovania, vetrania a odvlhčovania. Pozrite si reportáž z prebiehajúcej výstavby:

 

 

 

Komplexné energetické riešenia

Pre svojich zákazníkov zabezpečujeme technickú analýzu, návrh riešenia na mieru vrátane vyčíslenia očakávaných investičných nákladov. Ďalej zabezpečujeme realizáciu projektov, môžeme ponúknuť aj viacročné financovanie. Záber poskytovaných služieb je široký a komplexnosť ponuky sa odráža aj v tom, že poskytujeme riešenia na kľúč pre výrobné haly, priemyselné prevádzky, administratívne budovy, hotely, školy, zdravotnícke zariadenia, športové haly či zimné štadióny.

Ak máte záujem modernizovať vašu prevádzku, oslovte nášho biznis poradcu, ktorý vám navrhne riešenie a navyše spôsob, ako zvládnuť jeho financovanie. Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom emailovej adresy energeticke_riesenia@innogy.sk.

 

Spoločnosť innogy Solutions s.r.o. je členom Skupiny VSE Holding.