Kontakty pre odberateľov s ročnou spotrebou do 2 GWh

Na našich predajcov sa môžete obrátiť aj v prípade záujmu o energetické poradenstvo.

Západné Slovensko
Mgr. Juraj Domonkoš
M +421 918 674 313
domonkos_juraj@vseas.sk

Ing. Ladislav Margetín
M +421 905 237 604
margetin_ladislav@vseas.sk

Stredné Slovensko
Ing., Mgr. Rastislav Senko
M +421 905 033 992
senko_rastislav@vseas.sk

Ing. Martin Lörinc
M +421 917 717 326
lorinc_martin@vseas.sk

Východné Slovensko
Ing. Andrej Lukačín
M +421 917 845 488
lukacin_andrej@vseas.sk

Ing. Martin Sonča
M +421 908 715 539
sonca_martin@vseas.sk

Ing. Ladislav Bačo
M +421 905 262 416
baco_ladislav@vseas.sk

Ing. Ján Franko
M +421 907 917 056
franko_jan@vseas.sk

Kontakty pre odberateľov s ročnou spotrebou nad 2 GWh

Na našich predajcov sa môžete obrátiť aj v prípade záujmu o energetické poradenstvo.

Západné a stredné Slovensko
Ing. Miroslav Gecik PhD.
M +421 905 979 704
gecik_miroslav@vseas.sk

Ing. Maroš Čekan
M +421 907 993 781
cekan_maros@vseas.sk

Ing. Róbert Juščík
T +421 55 610-7182
M +421 917 466 202
juscik_robert@vseas.sk

Ing. Marián Obžera
M +421 915 396 006
obzera_marian@vseas.sk

Východné Slovensko
Ing. Maroš Čekan
M +421 907 993 781
cekan_maros@vseas.sk

Ing. Jakub Bujňák
M +421 905 336 139
bujnak_jakub@vseas.sk

Ing. Karel Kupec
M +421 908 922 913
kupec_karel@vseas.sk

Ing. Ladislav Plichta
M +421 905 288 9435
plichta_ladislav@vseas.sk

Ing. Miroslav Knut
T +421 55 610-2227
M +421 905 662 514
knut_miroslav@vseas.sk

Kontakt ohľadom energetických riešení

V prípade záujmu o naše Energetické riešenia kontakujte nás na energeticke_riesenia@innogy.sk

 

Individuálna obsluha

 

 

Väčším zákazníkom poskytujeme osobitnú starostlivosť prostredníctvom našich energetických poradcov. Efektívne a komplexne riešia vaše požiadavky spojené s dodávkou a využívaním energie. V prípade záujmu stretnutia prebiehajú v sídle vašej spoločnosti, vďaka čomu šetríte svoj čas aj náklady.

 

Mgr. Jozef
Bujňák

Jozef Bujnak

bujnak_jozef@vseas.sk
Starostlivosť pre malých a stredne veľkých zákazníkov

 

Ing. Jozef
Hölcz

Jozef Hölcz

holcz_jozef@vseas.sk
Starostlivosť pre veľkých zákazníkov

 

Ing. Michal
Adámek

Jozef Bujnak

adamek_michal@vseas.sk
Energetické riešenia

 

Napíšte nám

Všetko čo potrebujete

obrázok Dokumenty a tlačivá

Všetky dokumenty, formuláre a žiadosti na jednom mieste.

obrázok Faktury

Je plnohodnotným daňovým dokladom v elektronickej podobe.