Sme tu, aby sme ľuďom a firmám prinášali nové technológie, vďaka ktorým ušetria na energiách. Naše technologické tímy neustále hľadajú nové, inovatívne riešenia, ktoré pomáhajú zefektívňovať prevádzky zákazníkov a v konečnom dôsledku šetriť ich finančné prostriedky.

V prípade záujmu o naše Energetické riešenia nás kontakujte na energeticke_riesenia@innogy.sk

Poskytujeme individuálne energetické riešenia pre výrobné haly, priemyselné prevádzky, administratívne budovy, hotely, školy, zdravotnícke zariadenia, obce a mestá, a to v nasledujúcich oblastiach:

 

Energetické riešenia

 

DODÁVKA TEPLA A CHLADU

Dodávka tepla a chladu

Riešite otázku centrálnej kotolne, chcete znížiť náklady na vykurovanie a chladenie alebo nechcete už svoj čas venovať starostlivosti o kotolňu?

Máme riešenia pre vás - Zabezpečujeme dodávku tepla a chladu.

 

VYKUROVANIE, CHLADENIE A VZDUCHOTECHNIKA

HVAC

Našim zákazníkom poskytujeme komplexné riešenia v oblasti vykurovania, chladenia, vzduchotechniky a klimatizácii, ktorými pomáhame zvýšiť energetickú efektívnosť a znížiť prevádzkové náklady. V rámci riešenia sa postaráme o energetický audit, spracujeme projektovú dokumentáciu, zabezpečíme stavebný a technický dozor.

 

OSVETLENIE
PREVÁDZOK
 

Osvetlenie prevádzok

Modernizáciou priemyselného osvetlenia dosiahnete zníženie nákladov na prevádzku a údržbu svietidiel priemerne o 50 – 80 %, zvýšite bezpečnosť a produktivitu práce, znížite únavu zamestnancov a zabezpečíte osvetlenie s technickými a hygienickými požiadavkami. Všetky realizácie šijeme na mieru podľa potrieb a požiadaviek zákazníka.

 

FOTOVOLTIKA
 

Fotovoltika

Slnečné žiarenie predstavuje najdostupnejší trvalo udržateľný a ekologický zdroj energie. Využite jeho silu a optimalizujte svoje náklady na elektrinu vo vašej prevádzke.

Ponúkame vám komplexné riešenie v oblasti fotovoltiky. Zabezpečíme pre vás od žiadosti o pripojenie lokálneho zdroja pre prevádzkovateľa distribučnej siete, cez odbornú analýzu, technický návrh a projektovú dokumentáciu až po inštaláciu a servis.
 

 

UV-C STERILIZÁTORY VZDUCHU

Vytvoriť bezpečné a zdravé prostredie na pracovisku.

Máme pre vás riešenie v podobe UV-C sterilizátorov, ktoré likvidujú vírusy, baktérie a plesne pomocou ultrafialového žiarenia (UV-C). V zdravotníctve sa využívajú na dezinfekciu priestorov a nástrojov už desiatky rokov. Sterilizátory majú zdroj UV-C žiarenia bez tvorby ozónu.
 

 

VONKAJŠIE
OSVETLENIE

Vonkajšie osvetlenie

Modernizáciou vonkajšieho osvetlenia ušetríte energie v priemere až o 70 %. Zároveň zvýšite svetelnosť a bezpečnosť v obci či priemyselnom areáli. Tým zabezpečíte osvetlenie, ktoré bude v súlade so zákonnými technickými aj hygienickými normami.

Úspory dokážeme zvýšiť aj inštaláciou automatickej regulácie. Nové svetelné technológie umožňujú autonómne stmievanie bez vonkajšej kontroly, reguláciu intenzity osvetlenia v závislosti od pohybu osôb či premávky.

 

AUTOMATICKÁ ZÓNOVÁ REGULÁCIA

Automatická zónová regulácia

S automatickou zónovou reguláciou môžete vo vašej prevádzke efektívne riadiť vykurovanie či chladenie.

Systém umožňuje:
- na diaľku regulovať teplotu v jednotlivých miestnostiach prevádzky vďaka bezdrôtovému ovládaniu regulačných hlavíc;
- nepretržitý monitoring parametrov prevádzky vykurovacieho systému (teploty v miestnosti);
- ovládanie zdroja tepla či blokovanie vykurovania pri otvorenom okne.

 

ISMART OSVETLENIEiSmart

Priemyselné svietidlo iSmart od innogy prináša bezkonkurenčný pomer ceny a výkonu. Využíva vysokoúčinné LED diódy od firmy SAMSUNG, ktoré ponúkajú špičkový merný svetelný výkon 198 lm/W, vyznačuje sa veľmi nízkym indexom oslnenia.

Svietidlo je vyrábané v českej republike a je na neho poskytovaná štandardne 5-ročná záruka.

 

KOMPLEXNÉ REKONŠTRUKCIE
BUDOV

Komplexné rekonštrukcie budov

- Produktový list

Realizujeme komplexné modernizácie budov prostredníctvom Energetickej garantovanej služby. Je to metóda realizácie energeticky úsporných riešení vrátane financovania projektu. Financovanie sa zabezpečuje prostredníctvom splácania investície z dosiahnutých úspor, ktoré sú zmluvne zaručené dodávateľom.

 

PRIEMYSELNÉ
NÁTERY
 

Priemyselné nátery

Efektívne vyriešime problémy, s ktorými sa stretávate pri správe a údržbe administratívnych budov, priemyselných hál či iných stavieb. Máte starosti so zatekaním, plesňami či potrebujete zvýšiť tepelnú izoláciu?

Ponúkame vám riešenie v podobe špeciálnych priemyselných náterov:
- Hydroizolačný náter na ochranu plochých striech
- Termoaktívne stierkové hmoty
- Antibakteriálne a protiplesňové nátery
- Nátery na opravu a ochranu oceľových konštrukcií

 

ELEKTROMOBILITA

 

Elektromobilita

Elektromobilita môže podporiť vaše podnikanie. Ak prevádzkujete administratívne budovy, hotely, čerpacie stanice alebo verejné parkoviská, všade tu, môžu vodiči elektromobilov rozšíriť využívanie svojich vozidiel.

V elektromobilite vidíme budúcnosť a ponúkame vám kompletné eMobility riešenie, ktoré umožní integrovať i špecifické prevádzkové prvky vášho podnikania.

 

Pozrite si naše referenčné videá