Šetrite s innogy financie pre svoje podnikanie

Sme súčasťou jednej z najväčších energetických spoločnosti v Európe a najväčším konkurenčným dodávateľom zemného plynu na Slovensku s viac ako 20 % trhovým podielom. Na trhu s plynom pôsobíme od roku 2008 a medzi našich zákazníkov patrí už viac ako 8 500 podnikateľov, firiem a organizácií. Od roku 2010 ponúkame plyn aj zákazníkom s ročnou spotrebou plynu do 633 MWh (cca 60 tis. m3). Okrem výhodných cien vám garantujeme aj spoľahlivú dodávku plynu a zázemie silného partnera, medzinárodnej energetickej spoločnosti innogy.

Ak hľadáte výhodného dodávateľa plynu, radi vás presvedčíme, že sme ním práve my. Ponúkame vám nižšie ceny plynu oproti najväčšiemu dodávateľovi na trhu, individuálnu starostlivosť o vaše potreby a ponuku ďalších produktov a služieb, s ktorými dokážete rozvíjať svoju podnikateľskú činnosť. 

Prečo plyn od innogy?

GARANTUJEME TRVALÉ ÚSPORY Z CIEN PLYNUVýrazné úspory v porovnaní s dominantným dodávateľom poskytujeme zákazníkom počas celého trvania zmluvy.

SME VOĽBA ČÍSLO 1 PRI ZMENE DODÁVATEĽAKaždý piaty kubík dodaného plynu na našom území je od innogy Slovensko.

STOJÍME NA PEVNÝCH ZÁKLADOCHSme súčasťou jednej z najväčších energetických spoločností v Európe, ktorá má viac ako 110 ročné skúsenosti v oblasti energetiky.

SPOĽAHLIVÁ DODÁVKAKvalita dodávok plynu sa po zmene dodávateľa vôbec nezmení. Sme zodpovedný dodávateľ staráme sa o ich plynulý priebeh

Biznis produkty innogy

 

Fixná cena


Pekáreň

Získajte fixné ceny za dodávku plynu na celé obdobie dodávky. Umožníme vám jednoduché a presné plánovanie vašich nákladov, pričom cena bude dohodnutá priamo v zmluve.

 

 

Zľava z cenníka


Škola

Ponúkame výrazné zľavy z cenníkových cien za dodávku zemného plynu pri ročných až trojročných produktoch.  Naše zľavy platia aj v prípade zníženia cien plynu na trhu.

 

Zaujala vás naša ponuka?