> Aktuality > Energetika 2016 – Postupujúci do finále

Energetika 2016 – Kto postupuje do finále

(04.04.2016)

Porota zložená zo zástupcov Skupiny VSE Holding mala Å¥ažkú úlohu. VybraÅ¥ tie najkrajÅ¡ie, najkreatívnejÅ¡ie či najzaujímavejÅ¡ie dielka dalo zabraÅ¥. Na adresu spoločnosti priÅ¡lo 455 detských prác s tematikou Energetické pexeso a 235 návrhov na obal na LED žiarovku. Do oboch súťažných kategórii sa prihlásilo takmer 80 Å¡kôl KoÅ¡ického a PreÅ¡ovského samosprávneho kraja.

Porota dňa 31.03.2016 vybrala týchto finalistov:

Kategória druhý stupeň základnej školy

Meno autora â€“ žiaka Ročník Názov základnej Å¡koly
Nina Radkovská 7.A ZÅ  Ing. O. Kožucha 11, SpiÅ¡ská Nová Ves
Daniela Hagovská 7.A ZÅ  Ing. O. Kožucha 11, SpiÅ¡ská Nová Ves
Sabína Vencelová 7.A ZÅ  Ing. O. Kožucha 11, SpiÅ¡ská Nová Ves
Vanesa Drabiščáková 7.A ZÅ  Ing. O. Kožucha 11, SpiÅ¡ská Nová Ves
Simona SlivoÅ¡ová 7.A ZÅ  Ing. O. Kožucha 11, SpiÅ¡ská Nová Ves
Alexandra Mistríková 7.A ZÅ  Ing. O. Kožucha 11, SpiÅ¡ská Nová Ves
Kristína Kriváková 7.A ZÅ  Ing. O. Kožucha 11, SpiÅ¡ská Nová Ves
Dávid Dujava   ZÅ  Ľutina 4, Ľutina
Timea Babjaková 6.B ZÅ  Mierová 1, Strážske
Réka KorintuÅ¡ová 8. ZÅ  Ref. kres. cirkvi Kozmonautov 2, Rožňava
Sofia Cmorejová 9.B ZÅ  s MÅ  Mauerova 14 , Krompachy
Samko Sabovik 6.A ZÅ  s MÅ  Å . ÄŽurovčíka Palín 104, Palín
Mirka MiÅ¡layová 7.A ZÅ  s MÅ  Å . ÄŽurovčíka Palín 104, Palín
Martin Filičko 8 ZÅ  s MÅ  Å ariÅ¡ské Jastrabie 270, Å ariÅ¡ské Jastrabie
Mária KožuÅ¡kaničová 9. ZÅ  s MÅ  Ubľa 120, Ubľa
Timotej Marhefka 6.A ZÅ  sv. Kríža Petržalská 21, Kežmarok
Monika Olejárová 8.B ZÅ  v Kurime, Družstevná 222, Kurima
 

 

Kategória prvý stupeň základnej školy

Meno autora â€“ žiaka Ročník Názov základnej Å¡koly
Nella Gadžová 1.C ZÅ  Mierová 1, Strážske
Lenka Sabová 4.B ZÅ  Mierová 1, Strážske
Katarína Cehúlová 5.B ZÅ  Mierová 1, Strážske
Sophia Dinis 4.E ZÅ  na Komenského 23, Bardejov
Adam Humeník 4.E ZÅ  na Komenského 23, Bardejov
Marek Mank 4.E ZÅ  na Komenského 23, Bardejov
Katarína Lazorová 4.E ZÅ  na Komenského 23, Bardejov
Alexander Oslacký 4.E ZÅ  na Komenského 23, Bardejov
Sára Prokopovičová 4.E ZÅ  na Komenského 23, Bardejov
Alex Ščerbatý 4.E ZÅ  na Komenského 23, Bardejov
Alexandra Klimová 4.E ZÅ  na Komenského 23, Bardejov
Timotej Valíček 4.E ZÅ  na Komenského 23, Bardejov
Karolína Lesnická 4.B ZÅ  Nad Medzou 1, SpiÅ¡ská Nová Ves
Diana Gombitová 5.A ZÅ  Pugačevova 1381/7, Humenné
Alex Koudelka 2.B ZÅ  Pugačevova 1381/7, Humenné
Katarína Lopatová 2.B ZÅ  Pugačevova 1381/7, Humenné
Peter Rabatin 4.B ZÅ  s MÅ  Mauerova 14, Krompachy
Laura Lauffová 5.A ZÅ  s MÅ  Tajovského 2764/17, Poprad
Nella Pružinská 4. ZÅ  s MÅ  Ubľa 120, Ubľa
Kristína Sasková 4.B ZÅ  s MÅ  Vagonárska 1600/4, Poprad
Timea Slavkovská 4.B ZÅ  s MÅ  Vagonárska 1600/4, Poprad
Emese Oltmanová 3. ZÅ  s VJM Hlavná 24, Biel
Nina Sekeráková 4.C ZÅ  Staničná 13, KoÅ¡ice
Tamara Rajničová 5.A ZÅ  v Kurime Družstevná 222, Kurima
Patrik Passia 2.A ZÅ  v Kurime Družstevná 222, Kurima
Finalisti budú pozvaní na finálové podujatie, aby súťažili o finančné prémie pre svoje Å¡koly.

Na tomto podujatí budú samozrejme odovzdané i ceny žiakom za samotné pexeso a obal na LED žiarovku. Traja najlepší v každej kategórii sa majú na čo teÅ¡iÅ¥.

Všetkým deťom, ktoré nám poslali svoje tvorivé dielka, srdečne ďakujeme.

Pre viac informácií o finálovom podujatí kontaktujte:
Katarína Šulíková,
komunikacia@vse.sk,
T 055 / 610-2376

Späť