Dajte vášmu podnikaniu zelenú.

Energiu, aj budúcnosť.

Svet si výraznejšie uvedomuje neodkladnosť zavedenia ekologických a inovatívnych riešení, ktoré budú našu planétu chrániť a dajú nám a našim deťom zelenú budúcnosť. Znižovanie uhlíkovej stopy je nevyhnutným krokom, od roku 2023 budú spoločnosti s viac ako 250 zamestnancami povinne vykazovať informácie o udržateľnosti podniku s cieľom dosiahnutia uhlíkovej neutrality v EÚ do roku 2050.

 

Sme tu pre vás a prinášame vám energie z obnoviteľných zdrojov, energetické riešenia a nové technológie, vďaka ktorým bude vaše podnikanie udržateľnejšie pre prírodu. Naše inovatívne riešenia navyše pomáhajú zefektívňovať prevádzky a v konečnom dôsledku šetria finančné prostriedky.

Elektrina
z obnoviteľných zdrojov

Elektronické služby

Energetické riešenia

Elektrina z obnoviteľných zdrojov

Benefity zelených riešení

Ekologická prezentácia firmy

Zníženie uhlíkovej stopy

Elektrina
z obnoviteľných zdrojov

Podpora rozvoja obnoviteľných zdrojov na SR

Elektronické služby

Ak má byť podnikanie udržateľné, potrebujete aj intenzívnu digitalizáciu procesov. Tie prispievajú k šetreniu zdrojov a zrýchleniu celej komunikácie so zákazníkom. Pomáhajú znižovať spotrebu dreva, sú dostupnejšie a šetria stovky ton papiera každý rok.

Energetické riešenia

Pre našich partnerov sme viac ako dodávateľ energií. Poskytujeme komplexné energetické riešenia, ktoré prinášajú úspory prostredníctvom inovatívnych technológií. Predstavujeme to najlepšie z tradičného i budúceho energetického sveta a prinášame istotu silného partnera s 90-ročnou tradíciou.

Spoznajte naše inovatívne energetické riešenia

Športové komunitné centrum v Litovskom Hrádku

Za necelý rok vyrástla v Liptovskom Hrádku multifunkčná športová hala s hospodárnou prevádzkou a modernými technológiami, ktorá je určená verejnosti.

Hádzanárska hala v Košiciach

Z košickej hádzanárskej haly je dnes inteligentná budova. Ovláda sa jednoducho z akéhokoľvek zariadenia s prístupom na internet.

Zónová regulácia vykurovania pre hotel Patria

Investor sa na nás obrátil s požiadavkou na optimalizáciu nákladov na vykurovanie v Hoteli Patria na Štrbskom Plese.

Zaujali vás naše služby a inovatívne riešenia? Napíšte nám na e-mail a naši kolegovia vás budú spätne kontaktovať