E - mobility

Prinášame energiu na cesty

Elektromobilita je realitou. Elektrické autá sú ekologické, pohodlné, tiché. A kto ich už vyskúšal vie, že jazda elektrickým autom je nabitá emóciami.

Mám záujem

Časy kedy sa dojazd elektrických vozidiel počítal na desiatky kilometrov sú definitívne preč. Dojazd 400 a viac kilometrov na jedno nabitie je dnes už realitou. Stále sa rozširujúca sieť nabíjacích staníc zabezpečuje, že elektromobilom sa dnes dostanete už kdekoľvek.

Naše technológie nabíjania a široká škála ponúkaných služieb zaistia, že vy aj vaši zákazníci dostanete presne také riešenie pre nabíjanie, ktoré potrebujete. Vyberte si:

Nabíjacie stanice bez komunikačnej technológie určené pre využitie všade tam, kde nepotrebujete mať detailný prehľad o jednotlivých nabitiach, či používateľoch (súkromná garáž, uzavreté parkovisko a pod.)

innogy eBox

Viac o produkte

innogy eStation

Viac o produkte

Nabíjacie stanice s komunikačnou technológiou, na základe ktorej Vám innogy poskytne služby prevádzky staníc. Vaša stanica sa stane súčasťou verejnej siete a vy budete profitovať na rastúcom segmente elektromobility.

innogy eBox smart

Viac o produkte

innogy eStation smart

Viac o produkte

innogy eStation
smart multi QC20

Viac o produkte

innogy eStation
smart multi QC 45

Viac o produkte