Staráme sa o vás už celé generácie

Východoslovenská energetika a.s. je súčasťou vašej domácnosti už niekoľko desaťročí a robíme všetko pre vaše pohodlie a bezproblémovú dodávku elektriny. V našej ponuke nájdete produkty, ktoré sú šité na mieru vašim očakávaniam a skutočnej spotrebe elektriny, ktorú potrebuje vaša domácnosť.

Vypočítajte si, ktorý z našich produktov je pre vás najvhodnejší

Pre zákazníkov, ktorí majú dodávateľa elektriny spoločnosť Východoslovenskú energetiku a.s. a ich odberné miesto sa nachádza na distribučnom území spoločnosti Východoslovenská distribučná, a.s. Odpovedzte na nasledujúce otázky a my vám poradíme, ktorá sadzba je pre vás najvhodnejšia.

Využitie elektriny
Ročná spotreba elektriny

kWh vo vysokej tarife

kWh v nízkej tarife

Veľkost hodnoty hlavného ističa

A

 

 

Kalkulačka nemusí fungovať správne na starších verziách prehliadača Internet Explorer

 

 

Dodávka elektriny - produkty a sadzby

obrázok sadzba Štandard

ŠTANDARD (DD1, DD2)
Jednopásmová sadzba pre odberné miesta s bežnými elektrickými spotrebičmi, ktoré nemajú elektrické vykurovanie ani elektrický ohrev, ako aj pre odberné miesta s dočasným odberom. Táto sadzba nahrádza sadzby ŠTANDARD MINI a ŠTANDARD MAXI.

obrázok sadzba Aku

AKU (DD3, DD4)
Dvojpásmová sadzba pre odberné miesta s elektrickými akumulačnými spotrebičmi.Táto sadzba nahrádza sadzby AKU MINI a AKU MAXI. Doba platnosti NT je minimálne 8 hodín denne.

obrázok Komplet

KOMPLET (DD5)
Dvojpásmová sadzba pre odberné miesta s elektrickým priamovýhrevným vykurovaním. Doba platnosti NT je minimálne 20 hodín denne s blokovaním priamovýhrevných elektrických spotrebičov v čase VT.

obrázok Eko DOM

EKO DOM (DD6)
je dvojpásmová sadzba pre odberné miesta s tepelným čerpadlom. Doba platnosti NT je minimálne 20 hodín denne. Tepelné čerpadlo sa odporúča blokovať v čase platnosti VT.

 

 

Cena elektriny nie je jediným faktorom, ktorý ovplyvňuje výdavky vašej domácnosti.
S našimi úspornými riešeniami môžete na spotrebe elektriny ušetriť podstatne viac.

LED žiarovky

LEDky

obrázok Elektrina Šetria 90 % energie

obrázok Cena Cena od 0,09 Eur/ks

Znížte spotrebu energie, ktorá je určená na osvetlenie vašej domácnosti až o 90 %!

LED žiarovky svietia rovnako kvalitne, ako klasické žiarovky, no spotrebujú pri tom neporovnateľne menej energie. Úspora, ktorú takto dosiahnete bude vyššia, než symbolický mesačný poplatok a nezvýšia sa ani vaše zálohové platby za elektrinu.

Úsporný režim

obrázok Úsporný režim

obrázok Úspora elektriny Úspora elektriny

obrázok Nekonečná záruka Nekonečná záruka

Pri šetrení energií v domácnosti myslíme aj na detaily.

Prinášame vám službu Úsporný režim, ktorá dokáže eliminovať nadbytočnú spotrebu energie vzniknutú v pohotovostnom režime spotrebičov. Aj vďaka takejto maličkosti môžete ušetriť v rámci rodinného rozpočtu nemalé peniaze.

Fotovoltický systém

OZE

obrázok Úspora Úspora nákladov na elektrinu

obrázok Dotácia Dotácia až do výšky 2 350 Euro

Energia zo Slnka môže nahradiť až 70 % elektrickej energie, ktorú spotrebúvate na svietenie, chod rôznych spotrebičov alebo na kúrenie.
Ako na to? Aby mohlo slnko začať platiť Vaše účty za elektrinu, je potrebné vybaviť Vašu domácnosť fotovoltickým systémom (FVS).

Viac o elektrine od VSE

Ceny elektriny

Ceny elektriny

Distribúcia elektriny

Distribúcia elektriny

Formuláre a žiadosti

Formuláre a žiadosti