Staráme sa o vás už celé generácie

Východoslovenská energetika a.s. je súčasťou vašej domácnosti už niekoľko desaťročí a robíme všetko pre vaše pohodlie a bezproblémovú dodávku elektriny. V našej ponuke nájdete produkty, ktoré sú šité na mieru vašim očakávaniam a skutočnej spotrebe elektriny, ktorú potrebuje vaša domácnosť.

Vypočítajte si, ktorý z našich produktov je pre vás najvhodnejší

Pre zákazníkov, ktorí majú dodávateľa elektriny spoločnosť Východoslovenskú energetiku a.s. a ich odberné miesto sa nachádza na distribučnom území spoločnosti Východoslovenská distribučná, a.s. Odpovedzte na nasledujúce otázky a my vám poradíme, ktorá sadzba je pre vás najvhodnejšia.

Využitie elektriny

 

Ročná spotreba elektriny

kWh vo vysokej tarife

kWh v nízkej tarife

 

 

Dodávka elektriny - produkty a sadzby

obrázok sadzba Štandard

ŠTANDARD (DD1, DD2)
Jednopásmová sadzba pre odberné miesta s bežnými elektrickými spotrebičmi, ktoré nemajú elektrické vykurovanie ani elektrický ohrev, ako aj pre odberné miesta s dočasným odberom. Táto sadzba nahrádza sadzby ŠTANDARD MINI a ŠTANDARD MAXI.

obrázok sadzba Aku

AKU (DD3, DD4)
Dvojpásmová sadzba pre odberné miesta s elektrickými akumulačnými spotrebičmi.Táto sadzba nahrádza sadzby AKU MINI a AKU MAXI. Doba platnosti NT je minimálne 8 hodín denne.

obrázok Komplet

KOMPLET (DD5)
Dvojpásmová sadzba pre odberné miesta s elektrickým priamovýhrevným vykurovaním. Doba platnosti NT je minimálne 20 hodín denne s blokovaním priamovýhrevných elektrických spotrebičov v čase VT.

obrázok Eko DOM

EKO DOM (DD6)
je dvojpásmová sadzba pre odberné miesta s tepelným čerpadlom. Doba platnosti NT je minimálne 20 hodín denne. Tepelné čerpadlo sa odporúča blokovať v čase platnosti VT.

Viac o elektrine od VSE

Ceny elektriny

Ceny elektriny

Distribúcia elektriny

Distribúcia elektriny

Formuláre a žiadosti

Formuláre a žiadosti