Placeholder
Odolný dvojokruhový výmenník
s vysokou účinnosťou vykurovania a prípravy teplej vody
Placeholder
Inteligentná riadiaca jednotka
s možnosťou ovládania cez mobilnú
aplikáciu
Placeholder
Široká ponuka
prevedenia so zameraním na vykurovanie bytov a rodinných domov
Placeholder
Kompaktné rozmery
premyslené konštrukcia, jednoduchá montáž aj údržba,

Všetko podstatné v jednom zariadení.

Závesný plynový kotol Puma Condens ponúka spoľahlivé vykurovanie bytov či menších jednopodlažných rodinných domov a prípravu teplej vody prietokovým spôsobom v jednom kompaktnom zariadení.

Kotol minimalistických rozmerov.

Neobvykle kompaktný závesný kotol Puma Condens sa zmestí aj do tých najmenších priestorov – do kuchynskej linky, do skrinky v kúpeľni aj na chodbu do šatníka. Je priam stvorený pre malé byty s obmedzeným priestorom.

Rozumné riešenie pre nízky rozpočet.

Puma Condens je cenovo výhodný kotol na vykurovanie a prípravu teplej vody. Nie je to však iba lacný kotol. Puma Condens je kvalitný výrobok s osvedčenými komponentami. A ak by ste radi znížili aj svoje náklady za plyn, rovnako ako ostatné kondenzačné kotly, v porovnaní so starými nekondenzačnými kotlami dokážete ušetriť až 30% spotreby plynu.

Ľahké a intuitívne ovládanie.

Obsluha kotla je jednoduchá no inteligentná. Vďaka jasnej štruktúre displeja nastavíte teplotu vody a kúrenia za pár sekúnd. Ak si svoje nastavenia chcete ešte viac zjednodušiť, plynový kotol Puma Condens môžete skombinovať napríklad so smart izbovým regulátorom MiGo.

Kvalita a odolnosť.

Kotol Puma Condens je kvalitný produkt spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti kondenzačnej technológie. Robustný výmenník z nerezovej ocele a kvalitné komponenty sú zárukou dlhej spoľahlivej prevádzky.

Odvody spalín

Odvod spalín komínom s hliníkovou vložkou a hliníkovým dymovodom

Do pôvodnej hliníkovej vložky, ktorá zostane kompletne zachovaná, sa nainštaluje flexibilná plastová vložka renoFLEX s deleným pätným kolenom. Hliníkový dymovod sa nahradí novým, určeným pre kondenzačné kotly. Prívod spaľovacieho vzduchu je zabezpečovaný z vonkajšieho priestoru cez pôvodnú hliníkovú vložku v komínovom telese (odporúčané) alebo samostatne. Toto riešenie nevyžaduje žiadne stavebné úpravy.

Horizontálny alebo vertikálny hliníkovýodvod spalín „turbo“ s vyústením cezstenu alebo strechu

Pôvodný hliníkový odvod spalín sa demontuje a nahradí novým, určeným pre kondenzačné kotly. Prívod spaľovacieho vzduchu je opäť zabezpečený z vonkajšieho priestoru. Toto riešenie vyžaduje len minimálne
stavebné úpravy.