ANTIK optický internet

Zľava 20 % na pripojenie rodinného domu

Bývate v rodinnom dome a radi by ste využívali najrýchlejší optický internet od Antiku až do 1 Gbit/s vrátane najbohatšej digitálnej TV k internetu zadarmo? Teraz máte jedinečnú možnosť využiť zľavuaž 20 % z ceny pripojenia rodinného domuna optický internet len za 80 € (pôvodne 100 €).
Navyše, ak v Antiku odporúčite aj známeho, získate obaja mesiac služieb internetu + digitálnej TV zadarmo. A ak do Antiku prejdete od konkurencie, získatenavyšeďalšie 3 mesiace zdarma.

Kód: antik benefit VSE

Ako využiť zľavu 20 %?

Overte si dostupnosť služieb Antiku na adrese:www.antik.sk/dostupnosta v prípade, že na danej adrese môžete využívať optické pripojenie od Antiku, napíšte e-mail na:vse@antik.sk, v ktorom uvediete vaše meno a priezvisko, adresu pripojenia a tel. kontakt. Do predmetu mailu zadajte:„Antik benefit VSE“. Naši pracovníci Vás následne budú kontaktovať.
Placeholder
Overte si dostupnosť Internetu vo vašej lokatite 
Placeholder
Zašlite email na adresu:
vse@antik.sk s predmetom
Antik benefit VSE
Placeholder
Uživajte si optický internet od Antiku
Zľavu na pripojenie rod. domu na optiku -20 % je možné využiť do 31.3.2024 a nie je možné ju prenášať resp. kombinovať s inými zľavami na cenu pripojenia rod. domu. Ostatné platné akcie Antiku je možné kombinovať.