Placeholder
Odolný dvojokruhový výmenník
s vysokou účinnosťou vykurovania a prípravy teplej vody
Placeholder
Inteligentná riadiaca jednotka
s možnosťou ovládania cez mobilnú
aplikáciu
Placeholder
Široká ponuka
prevedenia so zameraním na vykurovanie bytov a rodinných domov
Placeholder
Kompaktné rozmery
premyslené konštrukcia, jednoduchá montáž aj údržba,

VSE, stabilný a dlhodobý partner

Naša takmer 100 ročná prítomnosť na trhu zaručuje, že s nami môžete počítať aj v budúcnosti. Prinášame nielen kvalitné produkty, ale aj záruky a partnerstvo zamerané na vaše potreby.

Všetko vybavíme za vás

Postaráme sa o návrh riešenia, celkovú dokumentáciu, žiadosti, zmluvy, oznámenia a ostatné formuláre. Jednoducho, všetky papierovačky vybavíme za vás. Vy budete mať prehľad o všetkom z pohodlia domova.

Kvalitné fotovoltické panely

Fotovoltické panely CanadianSolar HiKu6 PERC ponúkajú výkon až 455 W. Vysoká účinnosť a technológia znižujúcou degradáciu až o 50% pomáha zvyšovať ich spoľahlivosť a trvácnosť. Panel zaručuje lepšiu toleranciu tieňa, čo je kľúčové pre efektívne využívanie slnečného svetla. Má certifikáty kvality a bezpečnosti, vrátane odolnosti voči silnému snehu a vetru. HiKu6 je vhodný pre tých, ktorí hľadajú dlhodobé, efektívne a spoľahlivé solárne riešenia.

Spoľahlivý a overený menič napätia

Menič Huawei SUN2000 je inteligentný a bezpečný, navrhnutý pre vyššie výnosy a flexibilnú komunikáciu. Má inteligentnú ochranu proti oblúkovému poškodeniu a je pripravený na pripojenie k batériám. Podporuje Wi-Fi, Ethernet a 4G, čím umožňuje pohodlné a flexibilné možnosti monitoringu a riadenia systému. Jeho účinnosť je vysoká, až 98.6%, a má široký rozsah prevádzkových napätí. Ideálny pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé, vysoko účinné a inteligentné riešenie pre svoje fotovoltické systémy.

Virtuálna batéria od VSE

Elektrickú energiu, ktorú vaše fotovoltické panely vyprodukujú jednoducho odvedieme do distribučnej sústavy, kde ju "uskladníme" do doby, kedy ju bude vaša domácnosť potrebovať.

Odvody spalín

Odvod spalín komínom s hliníkovou vložkou a hliníkovým dymovodom

Do pôvodnej hliníkovej vložky, ktorá zostane kompletne zachovaná, sa nainštaluje flexibilná plastová vložka renoFLEX s deleným pätným kolenom. Hliníkový dymovod sa nahradí novým, určeným pre kondenzačné kotly. Prívod spaľovacieho vzduchu je zabezpečovaný z vonkajšieho priestoru cez pôvodnú hliníkovú vložku v komínovom telese (odporúčané) alebo samostatne. Toto riešenie nevyžaduje žiadne stavebné úpravy.

Horizontálny alebo vertikálny hliníkovýodvod spalín „turbo“ s vyústením cezstenu alebo strechu

Pôvodný hliníkový odvod spalín sa demontuje a nahradí novým, určeným pre kondenzačné kotly. Prívod spaľovacieho vzduchu je opäť zabezpečený z vonkajšieho priestoru. Toto riešenie vyžaduje len minimálne
stavebné úpravy.