Darcovstvo a sponzoring

Mládežnícky šport

Šport pre všetkých

Podporili sme organizovanie Školskej športovej ligy, ktorá vznikla ako nová koncepcia rozvoja športu v Košiciach. Finančný dar VSE umožnil úspešne rozbehnúť projekt a naplniť jeden z jeho hlavných cieľov – sprístupnenie športu deťom zo sociálne slabších rodín. Organizátorom podujatia je Mesto Košice a Športový klub Šport pre všetkých, ktorý sa zameriava aj na hľadanie nových talentov. O podujatie je veľký záujem, každý rok sa k športovaniu pridáva stále viac žiakov, škôl a športových disciplín. Napr. v školskom roku 2009/10 už v lige súťažili žiaci nielen z Košíc ale aj blízkeho okolia, a to v trinástich športových disciplínach.

VSE TK A­ka­de­mik

Od 4. decembra 2008 má košický te­ni­so­vý klub A­ka­de­mik nový názov – VSE TK A­ka­de­mik. Stali sme sa ge­ne­rál­nym partnerom a tým aj garantom klubu. Vzájomná spo­lu­prá­ca je typickým príkladom našej an­ga­žo­va­nos­ti sa v oblasti mlá­dež­níc­ke­ho športu. „Klub prišiel s i­no­va­tív­nym programom, ktorý pod­po­ru­je mládež, pos­ky­tu­je všetkým rovnaké prí­le­ži­tos­ti, ze­fek­tív­ňu­je a skva­lit­ňu­je prípravu na turnaje. Deti z Košíc a okolia tak majú nové šance ako rozumne využiť voľný čas,“ po­tvr­dzu­je naše priority v oblasti podpory ko­mu­ni­ty ge­ne­rál­ny riaditeľ Norbert Schürmann.

Fragaria Cup

Naša spoločnosť sa spo­lu­po­die­ľa na or­ga­ni­zo­va­ní jedného z najväčších športových po­du­ja­tí pre mládež v strednej a východnej Európe od roku 2007. Prvý práz­dni­no­vý týždeň sa to v Prešove každý rok hmýri malými fut­ba­list­ami, ktorí pri­chá­dza­jú na východ Slovenska zmerať si svoje sily. Súčasný, už deviaty ročník, sa bude konať od 3. do 7. júla 2010. Pri­hlá­se­ných je 217 tímov z 19 krajín, Slovensko bude re­pre­zen­to­vať 38 družstiev. Súťažiť sa bude v deviatich ka­te­gó­ri­ách na piatich ihriskách.

Žiadosť o sponzorský príspevok

O podporu vášho projektu nás môžete požiadať prostredníctvom priloženej žiadosti.






Pätička

  • Hore